Aktualności

KLINIKI JEŹDZIECKIE z GONÇALO SOARES w LOVENPEAS ARABIANS

2023-03-28

Za nami pracowity i inspirujący tydzień! Zakończyliśmy dwudniowe szkolenie z Gonçalo Soares z Escola Portuguese de Arte Equestre, elitarnej Portugalskiej Szkoły Sztuki Jeździeckiej.

Gonçalo koncentrował naszą uwagę na klasycznych metodach tzw. pracy z ziemi i uczył nas pamiętać i uwzględniać naturę i umiejętności każdego konia oraz szukać harmonii między jeźdźcem a koniem.

Wykonaliśmy wszyscy sporo pracy. Mamy nadzieję że będzie ona solidną podstawą naszych dalszych treningów. A to wszystko w ramach naszych przygotowań do sezonu rajdowego w 2023.

Kochamy i szanujemy nasze konie i chcemy dalej rowijać się razem z nimi.


Harmonogram Rajdów Długodystansowych LovEnPeas w 2021

2021-03-05
Planujemy już sezon 2021. Jeśli tylko reżimy pandemiczne na to pozwolą, przygotujemy się do sezonu Rajdów Długodystansowych LovEnPeas planując zorganizowanie do trzech rajdów w klasach LL, L i P lub nawet N.
Nasze Rajdy, dla ograniczonej liczby uczestników, a w tym przede wszystkim jazda po pięknych, leśnych ścieżkach w Kampinoskim Parku Narodowym będzie niezapomnianym, sportowym przeżyciem. Zapraszamy do odwiedzania strony www.LovEnPeas-Arabians.pl i strony na Facebook’u w celu śledzenia na bieżąco wszystkich tam zawartych informacji o naszych inicjatywach.

Witamy na świecie!

2020-05-29
W nocy, 29 maja 2020 roku urodziła się klacz PinoCcina. Córka Pinotage, wspaniałej klaczy pełnej krwi angielskiej po sportowej karierze i słynnego ogiera Caccini, niepokonanego na polskich torach w wieku trzech i czterech lat. Już kilka godzin po narodzinach mogliśmy stwierdzić, że będzie to wyjątkowo bystra klacz. Czeka ją spokojne dorastanie pod najlepszą opieką, w otoczeniu stajni i padoków LovEnPeas.